Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

W związku z organizacją imprezy Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Poniżej szczegółowe infomacje na temat utrudnień oraz dojazdu na miejsce imprezy.

1. Utrudnienia w ruchu drogowym.

W dniu 16 czerwca 2018 roku (sobota) w związku z rozgrywaniem zawodów Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie miejscowości Borzechowo, Lubichowo, Zielona Góra, Płaczewo oraz Starogard Gdański.

W godzinach 9:00 - 12:30 czasowo wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Szkolnej w Borzechowie (od wjazdu do ośrodka Polmed - Neptun) do skrzyżowania z drogą 214 oraz odcinek drogi 214 od Borzechowa do Lubichowa.

W godzinach 9:00 - 13:45 całkowicie wyłączony z ruchu zostanie odcinek dorgi powiatowej od Lubichowa do Starogardu Gdańskiego. W Starogardzie Gdańskim całkowicie wyłączone z ruchu zostaną ulice: Lubichowska i aleja Armii Krajowej do ronda Solidarności.

W godzinach 11:15 - 14:00 czasowo wyłączone z ruchu zostaną ulice Pelplińska (na odcinku od ronda Solidarności do Jabłowskiej - ruch wahadłowy dla pojazdów), Jabłowska, Unii Europejskiej (od ronda Pitagorasa do Owidzkiej - ruch wahadłowy dla pojazdów), Owidzka, Tczewska i Kanałowa.

W godzinach 11:00 - 16:30 całkowicie wyłączone z ruchu zostaną ulice Tczewska, Rynek, Paderewskiego, Kościuszki, Chojnicka, 2 pułku Szwoleżerów Rokitiańskich.

Od czwartku od godziny 18:00 do soboty do godziny 18:00 obowiązuje zakaz parkowania pojazdów na parkingu przed stadionem OSiR w Starogardzie Gdańskim.

Szczegółową mapę trasy przedstawia poniższa mapa.

 

2. Dojazd na zawody dla uczestników i kibiców.

Dojazd do strefy zmian T1 (ośrodek Neptun Borzechowo, ul. Szkolna 46)

Dla uczestników i kibiców organizator przygotował dojazd dedykowanymi autobusami, które odjadą z przystanku znajdującego się przed strefą T2 (parking przed stadionem OSiR). Odjazdy autobusów są dostosowane do godzin startów: 1/2 IM - odjazd o godzinie 7:00, 1/4 IM - odjazd o godzinie 9:00, 1/8 - odjazd o godzinie 10:00.

Parking dla zawodników znajduje się przy Nadleśnictwie w miejscowości Wirty, odległość do startu i strefy zmian z parkingu około 900 m. Dojazd do parkingu i startu samochodem w sobotę drogą krajową 22 przez Sucumin i Radziejewo. Zalecamy dojazd autobusem, dzięki temu po zawodach nie ma konieczności powrotu do Borzechowa.

Dojazd do strefy zmian T2 (stadion OSiR Starogard Gdański)

Dojazd do strefy zmian w Starogardzie Gdańskim oraz do stadionu możliwy będzie do godziny 9:45. Możliwe jest parkowanie samochodów na terenie OSiR przy ulicy Olimpijczyków Starogardzkich. Dojazd do parkingu będzie możliwy do godziny 9:45. Miejsca parkingowe będą również dostępne na parkingu przy Urzędzie Pracy w Starogardzie Gdańskim.

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator