Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

W związku z organizacją imprezy Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Poniżej szczegółowe infomacje na temat utrudnień oraz dojazdu na miejsce imprezy.

1. Utrudnienia w ruchu drogowym.

W dniu 31 lipca 2022 roku (niedziela) w związku z rozgrywaniem zawodów Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie miejscowości Skarszewy i Starogard Gdański.

W godzinach 8:45 - 12:30 czasowo wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Starogardziej w Skarszewach, od wyjazdu z ośrodka Borówno w kierunku Starogardu Gdańskiego.

W godzinach 8:45 - 13:30 na terenie Starogardu Gdańskiego - całkowite wyłączenie z ruchu dotyczy ulic: Skarszewska - Derdowskiego – Gdańska (ruch wahadłowy na wiadukcie) – Skorupki – Traugutta – Dmowskiego – Zielona - rondo Bractwa Kurkowego (kierowanie ruchem przez Policję na DK 22) – Norwida – Tczewska – Kanałowa. Utrudnienia w północnej części miasta od ulicy Derdowskiego do ulicy Kanałowej zostaną skumulowane w okresie 9:00 – 13:30.

W ciągu trasy biegowej wyłączone z ruchu zostaną ulice: Kanałowa – Podgórna – Rynek – Chojnicka - 2 Pułku  Szwoleżerów Rokitniańskich – Chojnicka - rondo  Lubichowska – Kościuszki - rondo Lubichowska – Chojnicka – Rynek – Podgórna –Kanałowa. Wyłączenie z ruchu trasy biegowej w godzinach 9:15 – 14:30.

W związku z zamknięciem tych ulic nastąpią również utrudniania na ulicach prostopadłych do wyżej wymienionych – tam gdzie będzie to możliwe odbywał się będzie przejazd poprzeczny przez skrzyżowania, ruchem będą kierować osoby uprawnione i Policja.

W godzinach 9:00 – 14:30 nastąpi przerwa w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej dla linii poruszających się po trasie zawodów.

Od piątku od godziny 18:00 do niedzieli do godziny 16:00 obowiązuje zakaz parkowania pojazdów na parkingu przed stadionem OSiR w Starogardzie Gdańskim.

Szczegółową mapę utrudnień przedstawia poniższa mapa.

 

2. Dojazd na zawody dla uczestników i kibiców.

Dojazd do strefy zmian T1 (ośrodek Borówno w Skarszewach)

Dla uczestników i kibiców organizator przygotował dojazd dedykowanymi autobusami, które odjadą z przystanku znajdującego się przed strefą T2 (parking przed stadionem OSiR). Odjazdy autobusów są dostosowane do godzin startów: 1/4 IM - odjazd o godzinie 8:30, 1/8 - odjazd o godzinie 7:15.

Niewielki parking dla zawodników znajduje się przy ośrodku Borówno, po zapełnieniu parkingo ochrona nie będzie wpuszczała pojazdów na drogę dojazdową do ośrodka.

Dojazd do strefy zmian T2 (stadion OSiR Starogard Gdański)

Dojazd do strefy zmian w Starogardzie Gdańskim oraz do stadionu możliwy będzie do godziny 9:00. Możliwe jest parkowanie samochodów na terenie OSiR przy ulicy Olimpijczyków Starogardzkich. Dojazd do parkingu będzie możliwy do godziny 9:00. Miejsca parkingowe będą również dostępne na parkingu przy Urzędzie Pracy w Starogardzie Gdańskim.

Partner Tytularny Cyklu

Official Time Keeper

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator