Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
30.05.2024 247

Czas rozpocząć dziewiąty sezon Triathlon Energy!

Sezon triathlonowy rozkręca się z dnia na dzień i weekendu na weekend. Ruszamy z dziewiątą edycją cyklu Triathlon Energy. Inauguracja nowego sezonu odbędzie się w Lublinie. W niedzielę 2 czerwca zawodnicy będą rywalizować na dwóch dystansach. Będzie także rywalizacja sztafet oraz biegi dziecięce. A więc dla każdego coś miłego.

28.05.2023 1126

Sezon 2023 rozpoczęty w Lublinie!

Ruszył ósmy sezon LOTTO Triathlon Energy. W tym roku pierwszym przystankiem cyklu był Lublin. Zawodniczki i zawodnicy walczyli na trasach zlokalizowanych nad Zalewem Zemborzyckim na dwóch dystansach 1/8 i 1/4 IM. Rywalizacji sprzyjała piękna pogoda oraz temperatura wody, która w momencie startu wynosiła 19,2 stopnia. 

25.05.2023 1382

Rozpoczynamy sezon 2023 w LOTTO Triathlon Energy. Czas na Lublin!

##CZASnaCIEBIE, #Lublin, #triathlon

Triathlonowy sezon nabiera tempa. Ruszamy z kolejną edycją cyklu LOTTO Triathlon Energy. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę 28 maja do Lublina. Będziemy się ścigać na dwóch dystansach. Będzie także rywalizacja sztafet i biegi dziecięce. Zabawa i przygoda dla całych rodzin!

19.07.2022 1377

Lublin zakochany w triathlonie!

#imprezy, #Lublin

Debiutancka impreza LOTTO Triathlon Energy w Lublinie przechodzi do historii. Zawody z olbrzymią dawką pozytywnych emocji nad Zalewem Zemborzyckim zgromadziły wielu kibiców, którzy przyglądali się i dopingowali zawodników.

15.07.2022 1417

Triathloniści przejmują Lublin!

Trzy dystanse, zawody dla dzieci i debiutancka odsłona triathlonu w Lublinie. LOTTO Triathlon Energy, czas na drugi przystanek.

14.06.2022 851

Odkryj Lubelskie!

##CZASnaCIEBIE, #Lublin

Lubelskie to region szczególnie polecany aktywnym turystom, którzy lubią nowe wyzwania i odkrywanie nieznanych miejsc, niezależnie od pory roku. Mieszkańcy większości polskich aglomeracji mogą już po parogodzinnej podróży znaleźć się w zupełnie innym otoczeniu, bardziej zielonym, naturalnym, kuszącym bogactwem przyrody, krajobrazów i licznych miejsc świadczących o wielokulturowej przeszłości tego regionu.

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator