Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
03.11.2016 3086

#FIRST50 także w Mrągowie, start zapisów 12 listopada

Promocja #FIRST50 to już standard podczas zapisów na imprezy Triathlon Energy, podobnie będzie w przypadku Mrągowa. Pierwsze 50 osób na dystansach 1/4 i 1/8 może liczyć na cenę 99 pln, a pierwsze 20 osób na połówce płaci tylko 149 pln. Zatem w Mrągowie mamy dla Was 120 pakietów w mega promocyjnych cenach!

Zapisy na imprezę w Mrągowie ruszają w sobotę 12 listopada 2016 roku o godzinie 12:00

Aby otrzymać rabat wystarczy przed przejściem do płatności w systemie zapisów na www.timerecords.pl wprowadzić kod rabatowy #FIRST50. Aby sprawniej przejść przez proces rejestracji i zapisów proponujemy wcześniej założyć konto w serwisie www.timerecords.pl a jeżeli już posiadacie konto prosimy upewnić się, że pamiętacie hasło do swojego konta w serwisie. Jeżeli nie pamiętacie hasła można skorzystać z opcji resetu hasła w portalu.

Przypominamy bezwzględnie o konieczności użycia kodu rabatowego #FIRST50 - kod musi zostać wpisany dokładnie tak jak podano (bez spacji, wszystkie litery wielkie, na początku znak #). Organizator nie przyjmuje reklamacji związanych z błędnym wprowadzeniem lub nie wprowadzeniem kodu rabatowego.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Official Time Keeper

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator