Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
21.08.2019 3367

Finał LOTTO Triathlon Energy w już 25 sierpnia w Mrągowie

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #Mrągowo

Już 25 sierpnia (niedziela) w Mrągowie odbędzie się ostatni LOTTO Triathlon Energy w 2019 roku! Trudno w to uwierzyć, bowiem jeszcze „przed chwilą” organizatorzy zapraszali na inauguracyjne zawody do Gniewina, a niedługo na Mazurach podsumują tegoroczny sezon. Klasyfikacja generalna, biegi dla dzieci i mnóstwo dobrej zabawy w miasteczku triathlonowym. To ostatni moment, aby się jeszcze zapisać! 

Mrągowo po raz trzeci będzie gościć imprezę LOTTO Triathlon Energy. Mam nadzieję, że zawodnikom po raz kolejny spodoba się trasa, a kibice skorzystają z atrakcji oferowanych przez Mrągowo - mówi gospodarz Mrągowa, Stanisław Bułajewski. 

Rywalizacja rozpocznie się w jeziorze Czos, gdzie zawodnicy sprawdzą swoje pływackie umiejętności. Następnie przyjdzie czas na rower i mocne „kręcenie” do ostatniej biegowej zmiany. W zeszłym roku na dystansie 1/2 drugi był Krystian Sikorski z Bartoszyc. Ten wynik chyba go nie satysfakcjonuje, bowiem już wiemy, że jest na liście startowej również w tegorocznej edycji. 

Podobnie jak we wcześniejszych latach zawodnicy zmierza się na trzech dystansach - 1/2, 1/4 i 1/8 Ironman. Warto podkreślić, że dla osoby, która nie czuje się na siłach, aby wystartować na pełnym dystansie, jest alternatywa w postaci sztafety. Nudzić nie będą się również najmłodsi, dla których organizator przygotował osobne zawody Moller’s Energy KidsRun - 200, 500 i 1000 metrów. 

Mrągowo będzie ostatnim przystankiem na drodze LOTTO Triathlon Energy. Po Gniewinie, Starogardzie Gdańskim-Skarszewach, Lidzbarku i Bełchatowie przychodzi czas podsumowań. Warto podkreślić, że zawodnicy, którzy wzięli udział w przynajmniej czterech zawodach cyklu LOTTO Triathlon Energy na jednym dystansie, będą zestawieni w klasyfikacji generalnej edycji 2019.

Impreza jest dedykowana wszystkim miłośnikom triathlonu. Trasa w Mrągowie jest ambitna, biegnie po obszarze pojezierza mrągowskiego. Start i meta będą zlokalizowane przy plaży miejskiej, w okolicy Ekomariny. 

 

Program LOTTO Triathlon Energy w Mrągowie:

9:00 START, dystans 1/2 IM, sztafeta 1/2 IM

10:10 START Energy KidsRun - dystans 1000 m (12-15 lat)

10:25 START Energy KidsRun - dystans 500 m (7-11 lat)

10:35 START Energy KidsRun - dystans 200 m (1-6 lat)

11:00 START, dystans 1/4 IM, sztafeta 1/4 IM

12:00 START, dystans 1/8 IM, sztafeta 1/8 IM

 

Plan pozostałych imprez Energy Events:

 

15 września - MTB Energy - Bełchatów

22 września - LOTTO Dutathlon Energy - Gniewino

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! – zgłoszenia – www.TimeRecords.pl

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator