Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
24.11.2021 1860

Wielki finał LOTTO Triathlon Energy 2022 w Mrągowie!

##CZASnaCIEBIE, #Mrągowo, #triathlon

Mrągowo po raz kolejny zamknie cykl LOTTO Triathlon Energy! Impreza nad jeziorem Czos odbędzie się 28 sierpnia 2022 roku (niedziela).  Zgłoszenia na cały cykl LOTTO Triathlon Energy ruszą już 6 grudnia o godzinie 12:00. 

- Mrągowo to sprawdzone miejsce do rywalizacji triathlonowej, znakomita trasa pływacka na jeziorze Czos, mazurskie pagórki na trasie rowerowej oraz bieg przepiękną Promenadą wzdłuż jeziora Czos obok mrągowskiego amfiteatru. Jestem niezmiernie rad, że po raz kolejny zakończymy cykl LOTTO Triathlon Energy w tym miejscu – mówi dyrektor zawodów Adam Greczyło

Mrągowo to wspaniałe miejsce zarówno do triathlonowej rywalizacji, ale również do rodzinnego wypoczynku. Szeroka baza noclegowa oraz mnogość mazurskich atrakcji sprawiają, że każdy członek rodziny znajdzie w Mrągowie coś dla siebie.

- Od trzech lat czynnie uczestniczę w zawodach triathlonowych w Mrągowie i polecam start w tej imprezie każdemu. Ci którzy nie czują się na siłach, aby samodzielnie pokonać dystans mogą wystartować w trzyosobowej sztafecie – mówi burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski.

Zawody w Mrągowie podsumują cykl LOTTO Triathlon Energy 2022, tutaj dojdzie do wręczenia nagród dla najlepszych zawodniczek i zawodników, którzy na przestrzeni od maja do sierpnia uzyskają najlepsze wyniki i zostaną sklasyfikowani w generalce cyklu.

Rejestracja na cykl LOTTO Triathlon Energy wystartuje 6 grudnia 2021 o godzinie 12:00.

Partnerzy Mrągowo LOTTO Triathlon Energy: Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO, miasto Mrągowo, gmina Mrągowo, AquaSpeed, BALL, Oceanic – producent kosmetyków AA i AA Men, AronPharma.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator