Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Triathlon energy

26.09.2017 4284

Triathlon Energy 2018. Start zapisów 1 października

Sześć miejscowości. Rywalizacja na trzech dystansach. Na każdym z nich sztafety. Imprezy towarzyszące dla dzieci. Rodzinna atmosfera m.in. strefa finiszera dla wszystkich. Żadnego stania za płotem. Dobre jedzenie i profesjonalnie przygotowane zawody. Triathlon Energy 2018. Start zapisów już 1 października.

W 2018 roku przygotowaliśmy kilka nowości. Pierwszą z nich jest liczba zawodów, które będą składały się na cykl Triathlon Energy 2018 roku. Oprócz dobrze już znanych miejscowości zawitamy do nowych miejsc. Jedno z nich jest m.in. świetnie skomunikowane, w pobliżu autostrady. Do tego piękne jezioro, nowy asfalt i urokliwe ścieżki biegowe. Czego chcieć więcej? Chyba nic, tak więc zapraszamy do Chełmży.

Drugą nowością będą sztafety na wszystkich dystansach. Do tej pory drużyny mogły ścigać się na dystansie 1/2 IM i o połowę krótszym. W 2018 roku czas teamy na ekipy, które będą rywalizowały na dystansie 1/8 IM.

Trzecią nowością… Zaraz, zaraz nie wszystko od razu. Musimy stopniować emocje. Ale warto także potwierdzić sprawdzone elementy, które charakteryzują imprezy Triathlon Energy.

Tak więc będą NAGRODY FINANSOWE dla najlepszych w kategorii OPEN, a dla zawodników w grupach wiekowych atrakcyjne NAGRODY RZECZOWE m.in. vouchery, które będziecie mogli sami wymienić na rzeczy Wam potrzebne.

ATRAKCYJNE PAKIETY STARTOWE. Już niebawem zaprosimy Was do udziału w ankiecie, w której będziecie mogli sami zdecydować o niektórych jego elementach.

Wspomniane strefy finiszera, w których RAZEM Z NAJBLIŻSZYMI MOŻECIE SPĘDZAĆ CZAS I CIESZYĆ SIĘ STARTEM W ZAWODACH. Zależy nam, abyście jak najlepiej czuli się podczas Triathlon Energy. A jak odpoczywać, delektować się zwycięstwem to tylko z bliskimi.

Będzie też COŚ DOBREGO NA ZĄB na mecie oprócz owoców i napojów. W 2017 roku była   m.in. zupa, pierogi, smażone warzywa i piwo. Co będzie w przyszłym? Pracujemy nad tym, ale gwarantujemy, że będzie równie SMACZNIE.

Pamiętacie SPOTKANIA KULINARNE Z MALIKĄ? Zarówno w Lidzbarku jak i Mrągowie charyzmatyczna szefowa kuchni zaprosiła nas do swojego świata, gdzie pokazała jak zdrowo i smacznie gotować. Pracujemy nad repertuarem 2018. Będą także zawody dla dzieci.

Nie zabraknie nietuzinkowych konferansjerów i DJ’a. Marek Mróz i Tomasz Galiński przy rytmach zagranych przez Gambita sprawią, że mimo zmęczenia, na ostatnich metrach dostaniecie energetycznego kopa, a na metę po czerwonym dywanie WBIEGNIECIE UŚMIECHNIĘCI I SZCZĘŚLIWI. Bo takiej ATMOSFERY na imprezach jak robią oni to nie robi w Polsce nikt.

Będą także jedne z najatrakcyjniejszych cen pakietów startowych w cyklach i oczywiście promocja #FIRST50. Dla niezorientowanych przypominamy, że dla pierwszych 50 osób na dystansie 1/8 IM i 1/4 IM przygotowaliśmy specjalne ceny: 99 i 109 złotych. Na 1/2 IM dwadzieścia osób może liczyć na specjalną cenę 159 złotych. W tym roku ceny pakietów nie będą zależne od daty ich zakupu, a liczby sprzedanych pakietów. Liczba miejsc na poszczególnych imprezach będzie ograniczona. Dlaczego? Ze względów bezpieczeństwa oraz utrzymania poziomu jakości imprez. Zależy nam m.in. na przestronnych strefach zmian, tak aby każdy miał dobre warunki, np. limit miejsc w Gniewinie to 650 zawodników na wszystkich dystansach.

SPECJALNE CENY pakietów dla KLUBÓW. Przygotowaliśmy dla drużyn ofertę. Jeśli chcesz się ją poznać i skorzystać napisz do nas na adres: Nie jesteś w żadnej z grup, klubów, drużyn? Dla zawodników indywidualnych też mamy promocję. Za każdy kolejny start przysługują Wam RABATY.

Nie zabraknie po każdej z imprez materiałów zdjęciowych i video. Bo czy nie warto od czasu do czasu wspomnieć piękne chwile, kiedy każdy z zawodników po raz kolejny wyszedł ze strefy komfortu, pokonał siebie i świetnie bawił się z innymi rywalami.

Mało? Nie przestajemy pracować. Na pewno do pierwszej imprezy, która odbędzie się w Gniewinie jeszcze usłyszycie o innych niespodziankach, a póki co, czas przedstawić KALENDARZ Triathlon Energy 2018:

  • 26 - 27 maja 2018 – Triathlon Energy #1 Gniewino
  • 16 czerwca 2018 – Triathlon Energy #2 Starogard Gdański
  • 30 czerwca – 1 lipca 2018 – Triathlon Energy #3 Lidzbark Welski
  • 21 - 22 lipca 2018 – Triathlon Energy #4 - Bełchatów
  • 18-19 sierpnia 2018 – Triathlon Energy #5 – Chełmża
  • Koniec wakacji – Triathlon Energy #6 – niebawem więcej informacji

1 PAŹDZIERNIKA 2017 startują zapisy na www.timerecords.pl

Warto także dodać, że w przyszłym roku przygotowujemy cykl imprez Duathlon Energy 2018. Zaczynamy w Ustce 21-22 kwietnia. Oprócz wiosennej imprezy będą także jesienne. Więcej info znajdziecie na www.duathlonenergy.pl

Do zobaczenia!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator