Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Triathlon energy

27.12.2016 1156

Triathlon Energy 2017. To co najlepsze oraz nowości

##CZASnaCIEBIE, #Bełchatów, #gniewino, #lidzbark welski, #Mrągowo, #starogard gdański, #triathlon

Cykl Triathlon Energy rozwija się dynamicznie. Po udanym debiucie na triathlonowej mapie Polski w roku 2016 na kolejny przygotowaliśmy pięć imprez. Pierwsza 28 maja, ostatnia na zakończenie wakacji. Pozostają sprawdzone miejsca z roku 2016 – czyli Starogard Gdański, Lidzbark Welski i Bełchatów, a dołączają do nich Gniewino i Mrągowo.

Ruszamy – 27 – 28 maja w Gniewinie na Pomorzu

Sezon triathlonowy na Pomorzu zainaugurujemy w Gniewinie. Miejscowość jest znana z pobytu piłkarzy reprezentacji Hiszpanii podczas Euro2012. Jednym z partnerów Triathlon Energy jest Hotel Mistral Sport, który przygotował dla zawodników atrakcyjne pakiety pobytowe. Każdy może się poczuć jak Iker Casillas, Gererd Pique czy Andreas Iniesta mieszkając w czterogwiazdkowym hotelu. Na terenie hotelu zlokalizowane będzie biuro zawodów, a dodatkowo w sobotę (27 maja) bezpośrednio przed odprawą techniczną zorganizowany zostanie festyn rodzinny, podczas którego przygotowane będą konkurencje dla najmłodszych i ich rodziców. Dochód z niego w całość zasili cel charytatywny.

WAŻNE INFORMACJE:
Oferta Hotelu Mistral Sport Gniewino dla triathlonistów
Ceny pakietów startowych Triathlon Energy Gniewino
Trasy podczas Triathlon Energy Gniewino

Starogard Gdański – 18 czerwca – nowa trasa pływacka i rowerowa

Do Starogardu Gdańskiego zawsze będziemy wracać z olbrzymim sentymentem. Tutaj wszystko się zaczęło. Edycja 2017 to dwie istotne zmiany. Nowa lokalizacja pływania – przenosimy się nad jezioro Borzechowskie Wielkie. Start i strefa zmian T1 będą zlokalizowane na terenie ośrodka Neptun Polmed. Następnie pojedziecie rowerem z Borzechowa przez Lubichowo i Płaczewo do Starogardu Gdańskiego. Lokalizacja strefy zmian T2 oraz trasa biegowa pozostają bez zmian. Meta i strefa finiszera podobnie jak przed rokiem będą się znajdowały na stadionie miejskim im. Kazimierza Deyny.

Sugerujemy wstawienie rowerów do strefy zmian T1 w sobotę, bowiem w niedzielę organizator zapewni transport ze Starogardu Gdańskiego na start zawodów, a po zawodach dostarczy rzeczy ze strefy zmian T1 do depozytu przy mecie zawodów. Dzięki temu nie ma konieczności powrotu po zawodach na start.

WAŻNE INFORMACJE:
Ceny pakietów startowych Triathlon Energy Starogard Gdański
Trasy podczas Triathlon Energy Starogard Gdański

Lidzbark Welski – 1 – 2 lipca – nic się nie zmieni!

Najbardziej rodziny triathlon w Polsce! Wyśmienite warunki dla rodzin z dziećmi, olbrzymia strefa finiszera na stadionie miejskim w Lidzbarku Welskim. Lidzbark to również unikalna możliwość wspólnej rodzinnej rywalizacji dzień wcześniej w kross – kajakach, które odbędą się 1 lipca po południu. Kross kajaki bardzo udanie zadebiutowały w roku 2016 i wspólnie z ekipą NIEMANIEMOGĘ będziemy kontynuowali akcję wspierającą Nidzicki Fundusz Lokalny. Trasy pozostają bez zmian w stosunku do roku 2016 – piękna i urokliwa trasa kolarska z bardzo dobrej jakości nawierzchnią oraz osłonięta od słońca trasa biegowa – to charakterystyczne punkty imprezy w Lidzbarku Welskim.

WAŻNE INFORMACJE:
Ceny pakietów startowych Triathlon Energy Lidzbark Welski
Trasy podczas Triathlon Energy Lidzbark Welski

Bełchatów – 23 lipca – nowa trasa rowerowa i biegowa oraz meta w centrum miasta

W roku 2017 wracamy do Bełchatowa. Początek zawodów będzie identyczny jak w roku 2016. Rywalizacja na etapie pływackim w zbiorniku Słok należącym do elektrowni Bełchatów. Następnie trasa rowerowa poprowadzi do centrum Bełchatowa, by finałowa rywalizacja na trasie biegowej mogła odbyć się po ulicach miasta.

WAŻNE INFORMACJE:
Ceny pakietów startowych Triathlon Energy Bełchatów

Mrągowo – 26 – 27 sierpnia – finał cyklu i meta na pomoście!

Mrągowo debiutuje w cyklu Triathlon Energy w roku 2017 oraz jednocześnie zakończy nasz wspólny drugi sezon. Dzień wcześniej dla zawodników i mieszkańców Mrągowa przeprowadzimy wspólnie z Maliką - finalistką programu Top Chef - warsztaty kulinarne, będzie sporo wspaniałej zabawy, a dochód z imprezy zasili oczywiście cel charytatywny.

Chcemy również by finał sezonu był dla Was czymś wyjątkowym z tej okazji przygotujemy dla Was wyjątkową metę na pomoście plaży miejskiej, a tuż obok zlokalizowana będzie strefa finiszera i strefa zmian.

WAŻNE INFORMACJE:
Ceny pakietów startowych Triathlon Energy Mrągowo
Trasy podczas Triathlon Energy Mrągowo
Oferta na noclegi podczas Triathlon Energy Mrągowo

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator

Aktywni - Swim, Bike, Run