Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
14.09.2016 3407

Starogard Gdański tym razem numer 2

#imprezy, #starogard gdański, #triathlon

Do tego miasta zawsze będziemy wracać z sentymentem... Tutaj wszystko się zaczęło. Udanie zadebiutowaliśmy na mapie polskiego TRI. Dlatego Starogardu Gdańskiego nie może zabraknąć podczas Triathlon Energy 2017.

Starogard Gdański będzie drugim przystankiem cyklu Triathlon Energy 2017. Do stolicy Kociewia zapraszamy Was na weekend 17 - 18 czerwca 2017.

- Triathlon Energy udanie zadebiutował w Starogardzie Gdańskim w roku 2016, dlatego bardzo się cieszymy że impreza powraca do naszego miasta również w roku 2017 - mówi prezydent Janusz Stankowiak. – Jestem przekonany, że Triathlon Energy w Starogardzie Gdańskim będzie jeszcze lepszy. Zapraszam wszystkich do startu w stolicy Kociewia i przeżycia niepowtarzalnych emocji na mecie.

A jeśli już mowa o jeszcze lepszej organizacji imprezy to dziś możemy powiedzieć, że pracujemy nad zmianami w stosunku do roku 2016. Jakimi?

- Miejsce pływania i lokalizacja T1 – pracujemy nad tym, aby przenieść się na inny, większy i lepszy akwen - szczegóły wkrótce
- Trasa rowerowa - siłą rzeczy musi być inna z uwagi na zmianę lokalizacji T1 - szczegóły również wkrótce

Bez zmian:
- lokalizacja T2 (parking przy stadionie OSiR)
- trasa biegowa
- meta i strefa finiszera (stadion OSiR)

Warto także podkreślić, że bardzo dokładnie wczytaliśmy się w Wasze opinie po imprezie w 2016 roku. I o ile wszystkie pozytywne bardzo nas cieszyły i były nagrodą za ciężki okres przygotowawczy, to krytyczne potraktowaliśmy z należytą starannością. Jedną z najczęściej podkreślanych uwag o których pisaliście, a na które mieliśmy wpływ była strefa zmian. Już podczas kolejnych imprez w Lidzbarku i Bełchatowie poprawiliśmy organizację T1 i T2, tak aby każdy z zawodników miał wystarczająco dużo miejsca. Tak jak wyżej już pisaliśmy pracujemy także nad zmianą akwenu wodnego, aby nie przypominał „łąki”. Robi się, aby Triathlon Energy Starogard Gdański 2017 otrzymał jeszcze lepszą ocenę, niż w 2016 roku. A ta była bardzo dobra, bo aż 85 procent osób poleciłaby naszą imprezę znajomym.

Pamiętajcie także, że start zapisów już 1 października 2016 roku o godzina 12. Pierwsze 120 osób może liczyć na promocyjne ceny pakietów startowych. Po 50 osób na dystansach 1/8 i 1/4 oraz 20 na połówce.

Natomiast zawodnicy, którzy zdecydują się wystartować w całym cyklu za kolejne starty zapłacą mniej o kilka i kilkanaście procent. Promocje się nie łączą.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator