Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
09.06.2019 399

Spaleniak wygrywa 4 raz z rzędu! LOTTO Triathlon Energy w Starogardzie Gd. i Skarszewach na medal!

Druga odsłona LOTTO Triathlon Energy w sezonie za nami! Po Gniewinie przyszedł czas na słoneczny i jak zawsze przyjazny triathlonistom Starogard Gdański. W stolicy Kociewia byliśmy już po raz czwarty, natomiast po raz pierwszy nasz wyścig rozpoczął się na gościnnych terenach gminy Skarszewy.

05.06.2019 742

Do wody w Skarszewach! 9 czerwca druga odsłona LOTTO Triathlon Energy

Po świetnym starcie sezonu triathlonowego w Gniewinie czas na drugą odsłonę tegorocznych imprez z cyklu LOTTO Triathlon Energy. Już 9 czerwca druga edycja zawodów, tym razem w Skarszewach i Starogardzie Gdańskim.

03.06.2019 1013

LOTTO Triathlon Energy Starogard - Skarszewy - ważne informacje przed startem!

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #starogard gdański

Przedstawiamy ważne informacje związane z organziacją imprezy LOTTO Triathlon Energy Starogard Gdański, prosimy o uważne zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi poniżej.

21.06.2018 804

Starogard Gdański w filmowej relacji

#imprezy, #starogard gdański

Tutaj w 2016 roku rozpoczynaliśmy przygodę z cyklem Triathlon Energy, tym razem po raz trzeci jesteśmy w miejscu gdzie rodzą się gwiazdy. Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji ze Starogardu Gdańskiego.

17.06.2018 1082

Wybuch wulkanu w Starogardzie Gdańskim

Wulkanu emocji. Świetna pogoda, dobre trasy rowerowa i biegowa i rywalizacja na najwyższym poziomie. A do tego, to co najważniejsze w rywalizacji. Wiele dobrych wyników, rekordów życiowych. W stolicy Kociewia odbyła się druga odsłona ogólnopolskiego cyklu LOTTO Triathlon Energy.

14.06.2018 1123

Starogard Gdański gotowy na zawodników LOTTO Triathlon Energy

Czas na drugą odsłonę LOTTO Triathlon Energy. Tym razem 450 zawodników będzie rywalizować w stolicy Kociewia – Starogardzie Gdańskim. To jedne z niewielu zawodów w Polsce, gdzie triathloniści muszą zmierzyć się z dwiema strefami zmian. Na liście startowej kilka gorących nazwisk.

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator