Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
17.06.2018 149

Wybuch wulkanu w Starogardzie Gdańskim

Wulkanu emocji. Świetna pogoda, dobre trasy rowerowa i biegowa i rywalizacja na najwyższym poziomie. A do tego, to co najważniejsze w rywalizacji. Wiele dobrych wyników, rekordów życiowych. W stolicy Kociewia odbyła się druga odsłona ogólnopolskiego cyklu LOTTO Triathlon Energy.

14.06.2018 516

Starogard Gdański gotowy na zawodników LOTTO Triathlon Energy

Czas na drugą odsłonę LOTTO Triathlon Energy. Tym razem 450 zawodników będzie rywalizować w stolicy Kociewia – Starogardzie Gdańskim. To jedne z niewielu zawodów w Polsce, gdzie triathloniści muszą zmierzyć się z dwiema strefami zmian. Na liście startowej kilka gorących nazwisk.

11.06.2018 793

Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy - ważne informacje przed startem!

Już w sobotę Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy, czyli druga odsłona cyklu triathlonowego dla ambitnych. Tym razem widzimy się w stolicy Kociewia, mamy dla Was garść ważnych informacji przed startem, prosimy o uważne zapoznanie się z nimi.

04.06.2018 458

Triathloniści znowu opanują Starogard

Starogard Gdański już po raz trzeci będzie gościć w tym roku triathlonistów. Amatorzy trzech dyscyplin pojawią się w stolicy Kociewia już 15 czerwca, by następnego dnia stanąć do rywalizacji na trzech dystansach, tj. 1/2, 1/4 i 1/8 Ironman, indywidualnie i w sztafetach.

25.06.2017 1467

[Reportaż] Zrobili to. Na przekór lekarzom. Udowodnili, że można

Kiedy Rafał wyciągał ją z pontonu cała się trzęsła i płakała. Nie, to nie ze strachu, ale z radości. 10-letnia niepełnosprawna Paulinka razem z wujkiem udowodniła, że nie istnieje coś takiego jak: nie da się. Wystartowali w triathlonie, choć lekarze kiedy się dziewczynka się urodziła mówili, że będzie warzywem. To były piękne i wzruszające chwile w Starogardzie Gdańskim podczas Triathlon Energy.

24.06.2017 908

Po raz drugi byliśmy w Starogardzie Gdańskim [FILM]

Zapraszamy na filmowe podsumowanie naszej drugiej imprezy w sezonie 2017. Tym razem byliśmy w Starogardzie Gdańskim, gdzie na starcie trzech dystansów stanęło ponad 420 zawodników, a wśród nich wspaniały duet Rafał i Paulinka.

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator

Aktywni - Swim, Bike, Run