Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
08.05.2018 1400

Przygotuj się do startu!

Do startu w Gniewinie niespełna trzy tygodnie, poniżej przedstawiamy newsletter, który został wysłany do zawodników. Kolejne ważne informacje prześlemy 21 maja.

Drodzy zawodnicy,

Gniewino LOTTO Triathlon Energy już za niespełna trzy tygodnie. Poniżej przesyłamy Wam newsletter z informacjami, które pozwolą Wam się lepiej przygotować do startu w naszej imprezie. Informujemy jednocześnie, że w dniu 21 maja 2018 roku otrzymacie kolejnego maila z ważnymi infomacjami dotyczącymi przebiegu zawodów w Gniewinie.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Zanim przystąpicie do rywalizacji sportowej mamy dla Was atrakcje zaplanowane na sobotnie popołudnie, w Dzień Matki - 26 maja zapraszamy na Family Energy WorkOut, czyli trening dla całej rodziny.

Klaudia Szczęsna - Rzepecka i Dariusz Rzepecki - Małżeństwo trenerów i zawodników amatorów, nie bojące się wyzwań, zarówno tych życiowych jak i sportowych. Na swoim przykładzie pokazują, że wszystko jest możliwe.
Klaudia i Darek poprowadzą trening #dlaNIEJ, #dlaNIEGO i #dlaNICH, czyli rodzinny trening, przeznaczony dla wszystkich pokoleń. Mama, tata i ich pociechy mogą wreszcie potrenować razem! Zapraszamy WSZYSTKICH - pary, single i tych, którzy nie mają dzieci!

Startujemy w sobotę o 16:00 na boisku przy Hotelu Mistral Sport w Gniewinie. Zapraszamy wszystkich! Wstęp wolny!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

W sezonie 2018 jedną z imprez towarzyszących podczas cyklu LOTTO Triathlon Energy będzie Möller’s Energy Kids Run, czyli bieg dla dzieci w wieku od 1 do 15 lat. Bieg odbędzie się na dystansie dostosowanym do wieku uczestników.

 

 

Najmłodsi adepci sportu wyruszą na trasę zaraz po tym jak etap pływacki ukończą zawodnicy dystansu 1/2. Start Möller’s Energy Kids Run zaplanowany jest na 10:00. Do dyspozycji uczestników są trzy dystanse: 200 m (1-6 lat), 500 m (7-11 lat), 1000 m (11-15 lat). Zgłoszenia są cały czas otwarte na www.TimeRecords.pl

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Licencja PZTri - razem wspieramy Polski Triathlon!

Dokumentem niezbędnym do odbioru pakietu startowego na imprezach cyklu LOTTO Triathlon Energy 2018 obok dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) jest licencja Polskiego Związku Triathlonu.

Licencja wystąpuje w dwóch wersjach: rocznej i dziennej. Koszt licencji rocznej to 100 pln. Taka licencja jest ważna na wszystkie zawody w Polsce oraz na zawodach rangi IronMan i Challenge na całym świecie. Więcej o licencji rocznej można przeczytać TUTAJ

Licencja dzienna ważna na określone zawody to koszt 20 pln. Więcej informacji o licencji dziennej znajdziecie TUTAJ

Aby uniknąć kolejki w biurze zawodów przy odbiorze pakietu zdecydowanie zalecamy i rekomendujemy dokonanie zakupu licencji poprzez aplikację mobilną PZTri (do pobrania w AppStore lub Google Play). Za pomocą aplikacji można zakupić zarówno licencje dzienne i roczne.

Podczas zawodów cyklu LOTTO Triathlon Energy będzie możliwość zakupu licencji dziennej w biurze zawodów na stoisku Polskiego Związku Triathlonu. Opłatę za licencję można dokonać gotówką jak również kartą kredytową.

UWAGA! Licencji nie muszą posiadać zawodnicy startujący w sztafetach!!!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje to jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym biuro(at)EnergyEvents.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Zespół Energy Events

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator