Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
20.05.2018 2085

Od Gniewina do Mrągowa czyli LOTTO Triathlon Energy 2018

##CZASnaCIEBIE, #Mrągowo

Cykl LOTTO Triathlon Energy 2018 rozpoczynamy w Gniewinie już 28 maja, a zakończymy w Mrągowie w ostatni weekend wakacji 1 - 2 września. Po drodze 4 inne miejscowości Starogard, Lidzbark, Bełchatów i Chełmża. Już teraz zapraszamy na finał cyklu nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Wielki finał cyklu LOTTO Triathlon Energy odbędzie się nad jeziorem Czos w Mrągowie. Malownicza miejscówka i piękna lokalizacja mety i strefy finiszera zapraszają wszystkich zawodńików.

- Podobnie jak w ubiegłym roku strefa zmian, meta i strefa finiszera będą się znajdować na ternie EkoMariny w pobliżu plaży miejskiej w Mrągowie. To miejsce bardzo spodobało się zawodnikom w roku 2017 i tutaj również zakończymy rywalizację w roku 2018 - mówi Adam Greczyło, dyrektor cyklu LOTTO Triathlon Energy. - Dodatkowo obok rywalizacji triathlonowej szykujemy również atrakcje dla najmłodszych, czyli bieg Möller’s Energy KidsRun na trzech dystansach 200, 500 lub 1000 metrów. - wszystko w dniu zawodów czyli w niedzielę 2 września! Będzie się działo!

Jak zwykle podczas imprez z cyklu LOTTO Triathlon Energy w pobliżu mety przygotowana zostania strefa finiszera, w której każdy zawodnik wspólnie z bliskimi będzie mógł spożyć posiłek przygotoway przez markę Proste Historie oraz odpocząć po trudach zawodów.

Do Mrągowa warto przyjechać już w piątek, charakter miasta i piękne otoczenie pozwolą zrelaksować się przed startem i odpocząć współnie z rodziną.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator