Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
15.09.2016 2461

Nagroda za najszybszy podjazd pod zbiornik

Taki wjazd to wyzwanie i mega satysfakcja. Już wiemy dlaczego tak wielu z Was wręcz żądało od nas podjazdu pod zbiornik w Gniewinie, a nie płaskiej trasy. Szykuje się super zabawa. Postanowiliśmy jeszcze ją podkręcić. Pani i Pan, którzy najszybciej podjadą pod zbiornik wyjadą z Triathlon Energy Gniewino z pucharem, nagrodą i tytułem najszybszej, najszybszego pomorskiego górala. 

Puchar dla zawodniczki i zawodnika, którzy najszybciej wjadą pod zbiornik będzie atrakcyjny i przechodni. Na stałe trafi w ręce osoby, która trzy razy z rzędu na przykład w latach 2017-1019 wygra tę rywalizację podczas Triathlon Energy Gniewino.

Planujemy także podjazd nazywać imieniem najszybszych. Na przykład „Podjazd pod zbiornik imienia Małgorzaty i Karola” czy coś w tym stylu. Jak się będzie nazywała to zależy od nas wszystkich. Czekamy na Wasze propozycje mailowe:

Dziękujemy także za udział w głosowaniu na wariant tras, który prowadziliśmy na Facebooku. Zdecydowanie wygrała propozycja z podjazdem pod zbiornik. Jednak wczytując się w Wasze propozycje postanowiliśmy także przyjrzeć się czy jesteśmy w stanie zrobić pętle, a nie trasę z nawrotem po tej samej drodze. Okazało się, że jest taka możliwość. Pętla, którą jeżdżą zawodnicy podczas Cyklo Gniewino świetnie pasuje do Triathlon Energy. Przez prawie 20 kilometrów triathloniści będą mieli do dyspozycji całą szerokość drogi. Tylko w jednym miejscu, przy przystani w Nadolu na jednym pasie drogi będzie trasa biegowa w stronę Brzyna, a rowerowa się zwęzi do jednego pasa ruchu. Odcinek będzie oznaczony, a wolontariusze będą dbać o Wasze bezpieczeństwo. Owszem, będzie to wymagało ostrożności, ale problemów nie powinno być tam większych. Sprawdziliśmy osobiście. Przejechaliśmy całą pętle. I będzie to dużo bezpieczniejsze niż zjazd z zbiornika, szczególnie gdyby spadł deszcz.

Tak więc, tak jak obiecaliśmy, byliśmy w Gniewinie objechaliśmy, przeszliśmy i sprawdziliśmy trasy. Wzięliśmy pod uwagę Wasze sugestie i mamy dla Was mapy tras jakie będą do pokonania podczas Triathlon Energy Gniewino 2017.

Jedno jest pewne... Szykujcie nogę na Gniewino bo podjazd jest wymagający, ale pokonanie go daje ogromną satysfakcję!!!

Impreza Gniewino Triathlon Energy jest wspierana przez Gminę Gniewino - www.dobremiejsce.gniewino.pl - www.hotelmistralsport.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator