Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Podczas LOTTO Triathlon Energy Mrągowo proponujemy następujące możliwości zakwaterowania dla zawodników i ich rodzin w atrakcyjnych cenach, niższych niż standardowe ceny w danych obiektach i niższych niż ceny oferowane na portalach rezerwacyjnych.

MERCURE MRĄGOWO RESORT AND SPA **** - www.mragoworesort.pl (odległość do T1 i startu - około 450 m pieszo)

Zakwaterowanie w hotelu Mercure Mrągowo Resort and Spa

pokój dwuosobowy ze śniadaniem - 340 pln za noc ze śniadaniem

pokój jednoosobowy ze śniadaniem - 290 pln za noc ze śniadaniem

Ceny noclegów zawierają śniadanie oraz możliwość korzystania z kompleksu basenowego z jacuzzi, masażami wodnymi, zjeżdżalnią, siłowni, jacuzzi zewnętrznego całorocznego i sauny w Hotelowym Centrum Rekreacji, tenis stołowy, mini golf i siłownia zewnętrzna. Specjalny rabat 10% na zabiegi SPA.

Aby skorzystać z promocyjnej oferty należy skontaktować się z działem rezerwacji hotelu - kontakt - podać hasło "Triathlon" podczas rezerwacji

Zakwaterowanie w hotelu Mrągowo Aktiv

pokój dwuosobowy ze śniadaniem - 290 pln za noc ze śniadaniem

pokój jednoosobowy ze śniadaniem - 245 pln za noc ze śniadaniem

Ceny noclegów zawierają śniadanie oraz możliwość korzystania z kompleksu basenowego z jacuzzi, masażami wodnymi, zjeżdżalnią, siłowni, jacuzzi zewnętrznego całorocznego i sauny w Hotelowym Centrum Rekreacji, tenis stołowy, mini golf i siłownia zewnętrzna. Specjalny rabat 10% na zabiegi SPA - wszystkie wymienione usługi dostępne w budynku głownym Hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa.

Aby skorzystać z promocyjnej oferty należy skontaktować się z działem rezerwacji hotelu - kontakt - podać hasło "Triathlon" podczas rezerwacji.

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator