Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
28.08.2020 1194

Mrągowo LOTTO Triathlon Energy już w niedzielę!

##CZASnaCIEBIE, #Mrągowo

Przed nami trzeci przystanek cyklu LOTTO Triathlon Energy. W najbliższą niedzielę w Mrągowie odbędzie się rywalizacja na trzech dystansach 1/2 IM, 1/4 IM i 1/8 IM. Ciekawie zapowiada się walka na połówce o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu. Ale nie zabraknie emocji również na dystansach 1/8 i 1/4.

Czterech, a może pięciu kandydatów do zwycięstwa?

Klasyfikacja generalna na połówce składa się z dwóch imprezy (Chełmża i Mrągowo) i w tej chwili na listach startowych jest czterech kandydatów do zwycięstwa. Smaczku dodaje fakt, że w Chełmży różnice pomiędzy zainteresowanymi nie były duże. Najwyżej sklasyfikowany Krzysztof Wilmont miał zaledwie minutę i 37 sekund przewagi nad Arielem Kołodziejskim, a trzeci Przemysław Dobrzyński tracił do Wilmonta niespełna 7 minut, czwarty Michał Szklarczyk legitymował czasem poniżej 5 godzin (4:58:36) i tracił do Krzysztofa Wilmonta 12 minut i 12 sekund.

Wspomnianą czwórkę może pogodzić zwycięzca z Chełmży, czyli Rafał Wąsowski, który być może pojawi się w Mrągowie na starcie popularnej połówki: - Jeżeli nic złego się nie wydarzy to na 90 procent jestem na starcie w Mrągowie – mówi krótko Wąsowski, który z czasem 4:20:25 zdecydowanie wygrał zawody w Chełmży i o ile wystartuje w Mrągowie, to będzie głównym kandydatem do zwycięstwa.

Miasto Mrągowo kontra gmina Mrągowo w pojedynku sztafet na dystansie 1/8

Rok temu podczas ceremonii zakończenia czwartej edycji LOTTO Triathlon Energy nad jeziorem Czos spiker naszych zawodów Marek Mróz nakłonił burmistrza Mrągowa Stanisława Bułajewskiego i wójta gminy Mrągowo Piotra Piercewicza do złożenia deklaracji startu w roku 2020. Pojedynek sztafet reprezentujących miasto Mrągowo i gminę Mrągowo staje się faktem w roku 2020. Włodarze miasta i gminy, czyli Stanisław Bułajewski i Piotr Piercewicz skompletowali trzyosobowe zespoły, w których solidarnie pokonają etap biegowy liczący niewiele ponad 5 kilometrów.

- Bardzo się cieszę, że gospodarze miasta i gminy na terenie, której organizujemy zawody stają na starcie, bo nie ma lepszej metody poznania uroków imprezy niż czynne uczestnictwo – mówi dyrektor zawodów Adam Greczyło – mam nadzieję, że pomimo trudnych czasów wszyscy będą się dobrze bawić.

Zgłoszenia na zawody w Mrągowie będą prowadzone jeszcze do soboty, do godziny 15 na platformie TimeRecords.pl Zapraszamy!

Skarszewy – Starogard Gdański już czekają!

Następny przystanek cyklu LOTTO Triathlon Energy w roku 2020 to Skarszewy – Starogard Gdański (13 września).

Zgłoszenia na imprezy są cały czas otwarte na www.TimeRecords.pl

Patronat honorowy nad imprezą w Mrągowie objęli:

Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Pan Marek Gustaw Brzezin

Burmistrz Mrągowa Pan Stanisław Bułajewski

Wójt Gminy Mrągowo Pan Piotr Piercewicz

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator