Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Triathlon energy

04.03.2020 1268

Marka Ball dołącza do partnerów LOTTO Triathlon Energy

##CZASnaCIEBIE, #imprezy

Szwajcarski producent zegarków marki BALL został partnerem cyklu LOTTO Triathlon Energy w sezonie 2020. Marka BALL będzie towarzyszyć wszystkim zawodom jako Oficial Time Keeper.

- Jest nam niezmiernie miło, że z marką BALL możemy uczestniczyć w tegorocznej edycji tak ambitnych zawodów, jakimi są LOTTO Triathlon Energy – mówi Piotr Sobota, przedstawiciel marki BALL w Polsce - Triathlon to niezwykle wszechstronna i bardzo wymagająca dyscyplina sportowa. Ludzie uprawiający ten sport to współcześni mistrzowie samozaparcia i samodyscypliny. Nakład pracy jaki trzeba włożyć w treningi, jest ogromny, a proces budowania formy bywa długi i żmudny. Co więcej, nie rzadko treningi muszą odbywać się w niesprzyjających warunkach. I tutaj pojawia się wspólny mianownik z zegarkami BALL. Nasze produkty to też czasochłonna i nieustanna praca nad doskonaleniem jakości oraz zegarmistrzowskich innowacji. Zegarki marki BALL są projektowane tak, aby mogły wytrzymać wyjątkowo nieprzyjazne warunki. Nie straszne im skrajnie niskie temperatury, dochodzące nawet do -40°C, wstrząsy czy wysokie pole magnetyczne. Przypominam, że cały czas mówimy o czasomierzach wyposażonych w tradycyjny mechanizm. Głęboko wierzę w to, że pierwszy rok współpracy będzie niezwykle owocny dla obu stron. Widzimy się w krótce na starcie!

Początek sezonu triathlonowego już za niespełna 3 miesiące, pierwsze zawody cyklu zaplanowano na 24 maja 2020 roku w Gniewinie. Jest to tradycyjne rozpoczęcie sezonu triathlonowego na Pomorzu. W zawodach regularnie startuje ponad 500 zawodników. Wyzwaniem podczas Gniewino LOTTO Triathlon Energy jest kultowy podjazd pod zbiornik, podczas którego na odcinku około 1,3 m zawodnicy pokonują około 100 m różnicy wzniesień.

- Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z tak renomowaną marką jak BALL. Czynimy starania, aby piąta, jubileuszowa edycja naszego cyklu była wyjątkowa. Bardzo wartościowe zegarki marki BALL znajdą się wśród nagród w klasyfikacji generalnej naszego cyklu. Ale to nie koniec dobrych wiadomości, bowiem szansę zdobycia prestiżowego zegarka BALL będzie miał każdy finiszer naszej imprezy. Wszystko dzięki konkursowi, który zorganizujemy na specjalnym stoisku w strefie finiszera. Szczegółowe zasady konkursu ogłosimy niebawem – mówi Adam Greczyło, dyrektor cyklu LOTTO Triathlon Energy.

O marce BALL

Szwajcarska manufaktura BALL zajmuje się wytwarzaniem mechanicznych zegarków wysokiej klasy już od XIX wieku. Choć korzenie marki sięgają Stanów Zjednoczonych i są bezpośrednio skorelowane z amerykańskim kolejnictwem, a sama marka zrodziła się po katastrofie kolejowej w 1891 roku w Kipton, to produkcja czasomierzy, od przeszło 20 lat, odbywa się w Szwajcarii. Marka słynie przede wszystkim z wyjątkowej precyzji wskazań swoich produktów, niezawodności oraz szeregiem unikalnych rozwiązań technicznych, jak i patentów. Firma jest swego rodzaju ewenementem pod tym względem na rynku, w szczególności biorąc pod uwagę relację jakości do ceny. Jak sugeruje slogan tego szwajcarskiego producenta - „Accuracy Under Adverse Conditions” (z ang. „Dokładność w niekorzystnych warunkach”) – zegarki projektowane są tak, by niezależnie od czynników zewnętrznych wskazywały czas, z jak największą precyzją. Zegarki można wykorzystywać w skrajnie niskich temperaturach, dochodzących nawet do -40°C, czy w miejscu działania wysokiego pola magnetycznego. Są odporne na wstrząsy. Więcej informacji na temat niesamowitej historii manufaktury, produkcji, jak i patentach przeczytasz na oficjalnych stronach producenta: www.ballwatch.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator