Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Triathlon energy

25.03.2020 500

LOTTO Triathlon Energy zaprasza na Stravę

##CZASnaCIEBIE, ##zostańwdomu, #triathlon

LOTTO Triathlon Energy zaprasza wszystkich aktywnych do dołączenia do klubu LOTTO Triathlon Energy na portalu Strava. Od przyszłego tygodnia ruszy wirtualna zabawa, której celem jest motywacja zawodników do pozostania aktywnym.

Klub LOTTO Triathlon Energy dostępny jest na portalu Strava pod adresem:

https://www.strava.com/clubs/LOTTOTE

- Sytuacja jest nadzwyczajna, docierają do nas bardzo różne sygnały i prognozy fachowców. Niektóre mówią nawet o tym, że w roku 2020 może nie odbyć się żadna impreza triathlonowa w Polsce, a inne że już w drugiej połowie maja czy na początku czerwca organizacja zawodów będzie ponownie możliwa. W takich warunkach i okolicznościach trudno cokolwiek planować i w jakikolwiek sposób zakładać kolejne kroki – mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów spod znaku LOTTO Triathlon Energy.

Zapraszamy do dołączenia do naszego klubu LOTTO Triathlon Energy na Stravie, gdzie począwszy od 30 marca 2020 prowadzić będziemy w tygodniowych okresach wirtualną zabawę.

- Nie jesteśmy trenerami więc nie będziemy rozpisywali ani prowadzili treningów, nie będzie to również wirtualny wyścig na przejechane czy przebiegnięte kilometry. Liczy się systematyczność oraz zastosowanie do zasady 3 x 30 x 130, czyli trenujemy minimum 3 razy w tygodniu, po 30 minut, tak aby nasze tętno wzrosło do 130 uderzeń na minutę. W każdym tygodniu wybierzemy 6 osób (3 kobiety i 3 mężczyzn), które nagrodzimy drobnymi upominkami od naszych partnerów i sponsorów – kończy Greczyło, dyrektor zawodów LOTTO Triathlon Energy.

Zapraszamy do dołączenia do klubu LOTTO Triathlon Energy na Stravie i systematycznego treningu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator