Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

W związku z organizacją imprezy Lidzbark LOTTO Triathlon Energy wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Poniżej szczegółowe infomacje na temat utrudnień oraz dojazdu na miejsce imprezy.

1. Utrudnienia w ruchu drogowym.

W dniu 30 czerwca 2019 roku (niedziela) w związku z rozgrywaniem zawodów Lidzbark LOTTO Triathlon Energy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie miejscowości Lidzbark, Jeleń, Wąpiersk, Koszelewki.

W godzinach 9:00 - 14:00 całkowicie wyłączone z ruchu zostaną ulice Lipowa, Sądowa, Ogrodowa i Jeleńska w Lidzbarku oraz odcinek drogi powiatowej w kierunku miejscowości Jeleń, Wąpiersk i Koszelewy.

W godzianch 9.00 - 14.00 czasowo wyłączany z ruchu będzie odcinek ulicy Działdowskiej i Nowy Rynek (od Ogrodowej do Jeleńskiej).

W godzinach 11.00 - 16.30 całkowicie wyłączone z ruchu zostanie ulica Lipowej od ośrodka Pod Lipami w kierunku Nadleśnictwa Lidzbark.

Od piątku od godziny 18:00 do niedzieli do godziny 15:00 obowiązuje zakaz parkowania pojazdów w ciągu ulicy Lipowej w Lidzbarku.

Szczegółową mapę trasy przedstawia poniższa mapa.

2. Dojazd na zawody dla uczestników i kibiców.

Dojazd do strefy zmian

Od strony Lidzbarka dojazd możliwy będzie wyłącznie do godziny 8:30. Po godzinie 8:30 dojazd do strefy zmian możliwy jest od drogi wojewódzkiej 544 przez Piaseczno i Nadleśnictwo Lidzbark.

Parkingi

Dla uczestników i kibiców dostępne są dwa parkinigi:

  • przy wjeździe na plażę miejską, po prawej stronie, ul. Leśniczówka 4. Czynny do godz. 8.30 w dniu 30 czerwca br. Odbiór auta możliwy po godz. 16.30.
  • Parking przy LO w Lidzbarku, ul. Garbuzy. Wjazd i wyjazd możliwy przez cały czas trwania imprezy.

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator