Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Zapraszamy do Lidzbarka Welskiego, pięknego miasta położonego tuż na granicy Warmii i Mazur. Tylko 160 km od Warszawy jest idealne miejsce na triathlon. Wyśmienita plaża miejska, trasa rowerowa, która nikogo nie zanudzi oraz wyśmienita trasa biegowa. Tutaj trzeba być!

05.07.2018 643

LOTTO Triathlon Energy Lidzbark na filmie

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #lidzbark welski

Najbardziej rodzinny triathlon w Polsce, czyli LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku Welskim! Ponownie było z nami koło gospodyń wiejskich z pysznymi przysmakami oraz atrakcje Lasów Państwowych dla najmłodszych - musicie tutaj przyjechać.

02.07.2018 741

Najmłodsi rywalizowali w Lidzbarku

Möller’s Energy KidsRun przed rozpoczęciem zmagań triathlonistów nad małym jeziorkiem w Lidzbarku pojawili się najmłodsi by stanąć w szranki rywalizacji na dystansach 200, 500 i 1000 metrów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej.

02.07.2018 957

Triatloniści walczyli z wiatrem – LOTTO Triathlon Energy Lidzbark za nami

Warunki atmosferyczne nie ułatwiały zadania zawodnikom LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku. I o ile niska temperatura powietrza, w wodzie nie była problemem, o tyle na rowerze to już miało znaczenie. Jeśli dodamy do tego silny wiatr na trasie, niekiedy było naprawdę ciężko. Ale dali radę.

27.06.2018 621

Spotkaj mistrza Świata - LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku

Marcina Koniecznego w świecie triathlonu nie trzeba przedstawiać. W 2017 roku zdobył Mistrzostwo Świata na legendarnych Hawajach. Teraz przyjeżdża do Lidzbarka, gdzie podczas LOTTO Triathlon Energy wystąpi w kilku rolach. Zawodnika, konferansjera i prelegenta. Na przełomie czerwca i lipca w Lidzbarku będzie się działo. Triathloniści zdominują miasto i to w rekordowej liczbie.

25.06.2018 959

Lidzbark LOTTO Triathlon Energy - ważne informacje przed startem!

Przedstawiamy ważne informacje przed startem Lidzbark LOTTO Triathlon Energy. Nasza impreza w mieście nad Welem już w niedzielę. Prosimy o uważną lekturę.

03.07.2017 2788

Rywalizacja do ostatnich metrów. Kocioł emocji w Lidzbarku

Podczas Hoffer Triathlon Energy w Lidzbarku doszło do niesamowitych pojedynków na dwóch dystansach. Połówce oraz ćwiartce. Były także spektakularne debiuty, wzruszenie oraz tysiące uśmiechów, których nie był wstanie przepędzić nawet deszcz. Na szczęście impreza kończyła się w słońcu.

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator