Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Zapraszamy do Lidzbarka Welskiego, pięknego miasta położonego tuż na granicy Warmii i Mazur. Tylko 160 km od Warszawy jest idealne miejsce na triathlon. Wyśmienita plaża miejska, trasa rowerowa, która nikogo nie zanudzi oraz wyśmienita trasa biegowa. Tutaj trzeba być!

14.07.2019 81

Wideo: Lidzbark LOTTO Triathlon Energy

##CZASnaCIEBIE, #lidzbark welski, #triathlon

Lidzbark LOTTO Triathlon Energy w filmowym podsumowaniu to trzeba zobaczyć! Zapraszamy!

30.06.2019 558

Zrobiły to! Kornelka z mamą Ewą wygrały LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku

##CZASnaCIEBIE, #lidzbark welski, #triathlon

To był przepiękny, pełen słońca i emocji dzień w Lidzbarku podczas LOTTO Triathlon Energy! Fantastyczny scenariusz napisały dwie bohaterki lidzbarskiego triathlonu, czyli 4-letnia Kornelka i jej mama Ewa. Około 220 zawodników rywalizowało na trzech dystansach - 1/2, 1/4 i 1/8 Iron Man, a swój zakład wreszcie rozwiązali Tomasz Galiński z Radia Gdańsk i Jacek Kurowski z TVP Sport. 

25.06.2019 416

Radio, czy telewizja? Kto będzie szybszy? Kurowski vs. Galiński dla Kornelki podczas Lidzbark LOTTO Triathlon Energy.

Takiego pojedynku w historii imprez LOTTO Triathlon Energy jeszcze nie było! Już 30 czerwca w Lidzbarku sprawdzimy, które medium jest szybsze i bardziej wytrzymałe triathlonowych trudach. Nie, nie chodzi o relację medialną z Lidzbarka, tylko o prawdziwą sportową rywalizację! A wszystko w szczytnym celu w zbiórce pieniędzy na rehabilitację 4-letniej Kornelki. 

24.06.2019 653

LOTTO Triathlon Energy Lidzbark Welski - ważne informacje przed startem

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #lidzbark welski

Przedtswiamy ważne informacje przed LOTTO Triathlon Energy Lidzbark Welski, prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią.

12.06.2019 330

Kornelka na starcie! LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku już 30 czerwca

##CZASnaCIEBIE, #lidzbark welski

To będzie wyjątkowa edycja LOTTO Triathlon Energy! Już 30 czerwca triathloniści opanują Lidzbark na wodzie i na lądzie. Trzymamy kciuki zawsze za każdego zawodnika, ale tym razem największa uwaga będzie skierowana na 4-letnią Kornelkę i jej mamę Ewę. 

05.07.2018 893

LOTTO Triathlon Energy Lidzbark na filmie

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #lidzbark welski

Najbardziej rodzinny triathlon w Polsce, czyli LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku Welskim! Ponownie było z nami koło gospodyń wiejskich z pysznymi przysmakami oraz atrakcje Lasów Państwowych dla najmłodszych - musicie tutaj przyjechać.

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator