Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Zapraszamy do Lidzbarka Welskiego, pięknego miasta położonego tuż na granicy Warmii i Mazur. Tylko 160 km od Warszawy jest idealne miejsce na triathlon. Wyśmienita plaża miejska, trasa rowerowa, która nikogo nie zanudzi oraz wyśmienita trasa biegowa. Tutaj trzeba być!

12.06.2019 77

Kornelka na starcie! LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku już 30 czerwca

##CZASnaCIEBIE, #lidzbark welski

To będzie wyjątkowa edycja LOTTO Triathlon Energy! Już 30 czerwca triathloniści opanują Lidzbark na wodzie i na lądzie. Trzymamy kciuki zawsze za każdego zawodnika, ale tym razem największa uwaga będzie skierowana na 4-letnią Kornelkę i jej mamę Ewę. 

05.07.2018 760

LOTTO Triathlon Energy Lidzbark na filmie

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #lidzbark welski

Najbardziej rodzinny triathlon w Polsce, czyli LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku Welskim! Ponownie było z nami koło gospodyń wiejskich z pysznymi przysmakami oraz atrakcje Lasów Państwowych dla najmłodszych - musicie tutaj przyjechać.

02.07.2018 818

Najmłodsi rywalizowali w Lidzbarku

Möller’s Energy KidsRun przed rozpoczęciem zmagań triathlonistów nad małym jeziorkiem w Lidzbarku pojawili się najmłodsi by stanąć w szranki rywalizacji na dystansach 200, 500 i 1000 metrów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej.

02.07.2018 1062

Triatloniści walczyli z wiatrem – LOTTO Triathlon Energy Lidzbark za nami

Warunki atmosferyczne nie ułatwiały zadania zawodnikom LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku. I o ile niska temperatura powietrza, w wodzie nie była problemem, o tyle na rowerze to już miało znaczenie. Jeśli dodamy do tego silny wiatr na trasie, niekiedy było naprawdę ciężko. Ale dali radę.

27.06.2018 707

Spotkaj mistrza Świata - LOTTO Triathlon Energy w Lidzbarku

Marcina Koniecznego w świecie triathlonu nie trzeba przedstawiać. W 2017 roku zdobył Mistrzostwo Świata na legendarnych Hawajach. Teraz przyjeżdża do Lidzbarka, gdzie podczas LOTTO Triathlon Energy wystąpi w kilku rolach. Zawodnika, konferansjera i prelegenta. Na przełomie czerwca i lipca w Lidzbarku będzie się działo. Triathloniści zdominują miasto i to w rekordowej liczbie.

25.06.2018 1041

Lidzbark LOTTO Triathlon Energy - ważne informacje przed startem!

Przedstawiamy ważne informacje przed startem Lidzbark LOTTO Triathlon Energy. Nasza impreza w mieście nad Welem już w niedzielę. Prosimy o uważną lekturę.

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator