Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Zapraszamy do Lidzbarka Welskiego, pięknego miasta położonego tuż na granicy Warmii i Mazur. Tylko 160 km od Warszawy jest idealne miejsce na triathlon. Wyśmienita plaża miejska, trasa rowerowa, która nikogo nie zanudzi oraz wyśmienita trasa biegowa. Tutaj trzeba być!

03.07.2017 2275

Rywalizacja do ostatnich metrów. Kocioł emocji w Lidzbarku

Podczas Hoffer Triathlon Energy w Lidzbarku doszło do niesamowitych pojedynków na dwóch dystansach. Połówce oraz ćwiartce. Były także spektakularne debiuty, wzruszenie oraz tysiące uśmiechów, których nie był wstanie przepędzić nawet deszcz. Na szczęście impreza kończyła się w słońcu.

28.06.2017 1639

Dwa dni zabawy i rywalizacja triathlonistów w Lidzbarku

#imprezy, #lidzbark welski

Czas na trzecią odsłonę cyklu Triathlon Energy. Na początku lipca przenosimy się na Warmię i Mazury, gdzie ponad 300 zawodników będzie rywalizować na trzech dystansach oraz w sztafetach. Zapowiada się kilka ciekawych pojedynków pomiędzy najlepszymi zawodnikami w Polsce. To niedziela, a w sobotę m.in. rodzinne bieganie Run for Fun, charytatywne cross kajaki, warsztaty kulinarne czy spotkanie z jednym z najpopularniejszych polskich triathlonistów – Marcinem Koniecznym MKON).

26.06.2017 998

Ważne informacje dla zawodników przed Hoffer Triathlon Energy

UWAGA! Zawodnicy startujący w Lidzbarku Welskim na Wasze skrzynki mailowe wysłaliśmy dzisiaj ważne informacje związane ze startem w Hoffer Triathlon Energy Lidzbark Welski. Prosimy zapoznajcie się z nimi uważnie.

20.04.2017 2116

#3 Lidzbark Welski: Przyjedź z rodziną. Dwa dni atrakcji i emocji

Sobota to zawody dla dzieci, warsztaty kulinarne, cross kajaki oraz spotkanie z Marcinem Koniecznym, który opowie m.in. o przygotowaniach do startu Ironman na Hawajach. A w niedzielę  duża dawka emocji i adrenaliny. Zawody na trzech dystansach oraz rywalizacja sztafet. W tym dniu będą także specjalne atrakcje dla dzieci oraz dorosłych.

20.09.2016 1425

W Lidzbarku zawody w niedzielę, a w sobotę dodatkowe atrakcje

Takiej atmosfery jak w Lidzbarku nie było na żadnej naszej imprezie w 2016 roku. W przyszłym chcemy to powtórzyć. Oprócz rywalizacji triathlonowej na trzech dystansach planujemy po raz drugi charytatywne cross kajaki oraz po raz pierwszy warsztaty kulinarne, które poprowadzi Malika.

17.08.2016 1404

Tak było w Lidzbarku, w 2017 musisz tu być!

#imprezy, #lidzbark welski, #triathlon

W pamięci mamy wciąż świeże wspomnienia z Lidzbarka, zobaczcie jak pięknie było w mieście nad Welem... W roku 2017 musicie być tutaj z nami. Zapraszamy już 1 i 2 lipca 2017!

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator

Aktywni - Swim, Bike, Run