Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Czytelnia

Triathlon energy

Ciekawych ludzi w triathlonie nie brakuje. Łączy ich, nas pasja. Wszyscy kochają pływanie, jazdę na rowerze i bieganie... My chcemy zrobić krok dalej. W Czytelni Triathlon Energy poczytacie o ciekawych ludziach triathlonu, ich przygotowaniach, ale także zainteresowaniach i zawodowych zmaganiach poza triathlonem. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj ciekawe artykuły, a jeżeli jest coś o czym chcielibyście przeczytać napiszcie do nas. Czekamy na Wasze sygnały na redakcja(at)TriathlonEnergy.pl

19.10.2017 96

Mikołaj Luft: Czułem się jakby ktoś mnie wsadził do piekarnika [ROZMOWA]

Mikołaj Luft najlepszy wynik w tym sezonie zrobił w warunkach iście tropikalnych. Po zawodach temperatura jego ciała była bliska temperatury powietrza, które na Tajwanie miało 42 stopnie Celsjusza. Zawodnik opowiada Triathlon Energy o tych morderczych zawodach, a także zdradza plany na końcówkę roku oraz na przyszły sezon. Zapowiada się bardzo ciekawy 2018 rok dla Lufta.

07.07.2017 1195

Ewa Bugdoł: Planuję zdobyć slota na Hawaje 2018 [ROZMOWA]

Ewa Bugdoł co miesiąc startuje na dystansie ½. Jak sama mówi jej organizm jest do tego przygotowany. Jeszcze w tym sezonie planuje start na pełnym dystansie. Marzy o miejscu w pierwszej 10 na Kona, założeniu rodziny. Pierwszy krok w tym kierunku już zrobiła. Znalazła miłość. Oczywiście on jest triathlonistą. Co jeszcze słychać u Ewa? Zapraszamy do rozmowy.  

28.06.2017 358

W sobotę gotują, w niedzielę startują

Jako para muszą się na nowo zdefiniować, odnaleźć, aby fajnie spędzić razem drugą część życia. Każdy z nich ma swoją karierę zawodową, a triathlon stał się przestrzenią gdzie są ze sobą. Ewa Malika Szyc - Juchnowicz i Radek Juchnowicz opowiadają, o tym jak triathlon trafił do ich domu. Spotkamy się z nimi podczas imprez Triathlon Energy. Ewa w Lidzbarku i Mrągowie, w sobotę poprzedzającą zawody, poprowadzi warsztaty kulinarne. Będzie smacznie i wesoło. 

23.06.2017 1355

[ROZMOWA] Uważaj!!! Nie widzisz?! No, właśnie nie widzę

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #triathlon

Połączyły ich chemia, triathlon, a na końcu lina. Lina, która jednemu pozwala przewodzić, a drugiemu zaufać. Marcin Suwart to miłośnik triathlonu, dla niego sport jest jak codzienna higiena osobista. Na każdym ze startów niewidomemu Marcinowi przewodzi Dawid Stronka. Sam także został już Ironmanam, ale marzy mu się jeszcze Norseman i Ultraman oraz start na legendarnych Hawajach.

15.06.2017 2979

Robert Karaś ustanowił rekord świata na double ulrtatriathlon, a już myśli o kolejnym [ROZMOWA]

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #triathlon

25.05.2017 2311

Rozmowa: Beata Sadowska do startu w „połówce” przygotowywała się dwa miesiące.

Do Gdyni, na zawody  Ironman 70.3 zabrała ze sobą dziecko. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że było ono w brzuchu. Beata Sadowska zapewnia, że miała zgodę od lekarza. Była w trzecim miesiącu ciąży. Kocha sport i przyrodę. Nie walczy o czas. Każda meta jest dla Niej sukcesem.

Sponsor strategiczny Triathlon Energy Starogard Gdański

Hoffer Triathlon Energy Lidzbark Welski

Patron medialny cyklu

Organizator

Aktywni - Swim, Bike, Run