Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Czytelnia

Triathlon energy

Ciekawych ludzi w triathlonie nie brakuje. Łączy ich, nas pasja. Wszyscy kochają pływanie, jazdę na rowerze i bieganie... My chcemy zrobić krok dalej. W Czytelni Triathlon Energy poczytacie o ciekawych ludziach triathlonu, ich przygotowaniach, ale także zainteresowaniach i zawodowych zmaganiach poza triathlonem. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj ciekawe artykuły, a jeżeli jest coś o czym chcielibyście przeczytać napiszcie do nas. Czekamy na Wasze sygnały na redakcja(at)TriathlonEnergy.pl

15.02.2018 644

Joanna Pałysa kobieta w połowie z żelaza, a w połowie z Marka

Urodzona akrobatka, ukształtowana przez wiatr, na studiach została instruktorem aerobiku, a z narzeczonym chodziła na siłownię. Potem ślub, podróż po w Andy, dwoje dzieci i mąż owładnięty nową pasją, triathlonem. A dzisiaj sama jest kobietą z żelaza.

26.01.2018 1773

Jakub Czaja: Kobiety są bardziej zacięte i twardo dążą do celu

  Trener mówił o nim: "to nie był talent, ale ciężka praca". Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku. Wspiął się wysoko. Dziś doświadczeniem i wiedzą dzieli się z podopiecznymi, którzy odwdzięczają mu się dobrymi wynikami. Magdalena Gintowt-Dziewałtowska odpytuje Jakuba Czaję niegdyś reprezentantem Polski w lekkiej atletyce, dziś m.in. triathlonistę amatora, trenera, dietetyka.

18.11.2017 729

Podsiadłowski: To nie był mój najlepszy sezon triathlonowy

Michała Podsiadłowskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W rozmowie z nami zdecydował się na szczerość. Przyznał m.in. że ma nadzieję, że żona pozwoli mu wziąć slota, którego planuje zdobyć w 2018 roku. Wraca także do startu na Hawajach: Czułem się jak w piekarniku – mówi.

27.10.2017 1459

Tomasz Spaleniak: Osiągnę wszystko w co uwierzę i na co zapracuję

Od roku z nim współpracuję. Korzystam z jego doświadczenia, ale mam także okazję przyglądać się jego rozwojowi. Temu jak podnosi się po bardzo ciężkim, trzyletnim okresie kiedy miał dwie poważne kontuzje, przetrenował się i jak sam mówi, przeżył pewien rodzaj depresji. Potrzebujesz motywacyjnego kopa? Zapraszam do lektury rozmowy z Tomaszem Spaleniakiem.

19.10.2017 1582

Luft: Czułem się jakby ktoś mnie wsadził do piekarnika

Mikołaj Luft najlepszy wynik w tym sezonie zrobił w warunkach iście tropikalnych. Po zawodach temperatura jego ciała była bliska temperatury powietrza, które na Tajwanie miało 42 stopnie Celsjusza. Zawodnik opowiada Triathlon Energy o tych morderczych zawodach, a także zdradza plany na końcówkę roku oraz na przyszły sezon. Zapowiada się bardzo ciekawy 2018 rok dla Lufta.

07.07.2017 1456

Ewa Bugdoł: Planuję zdobyć slota na Hawaje 2018 [ROZMOWA]

Ewa Bugdoł co miesiąc startuje na dystansie ½. Jak sama mówi jej organizm jest do tego przygotowany. Jeszcze w tym sezonie planuje start na pełnym dystansie. Marzy o miejscu w pierwszej 10 na Kona, założeniu rodziny. Pierwszy krok w tym kierunku już zrobiła. Znalazła miłość. Oczywiście on jest triathlonistą. Co jeszcze słychać u Ewa? Zapraszamy do rozmowy.  

Sponsor strategiczny Triathlon Energy Starogard Gdański

Hoffer Triathlon Energy Lidzbark Welski

Patron medialny cyklu

Organizator

Aktywni - Swim, Bike, Run