Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Czytelnia

Triathlon energy

Ciekawych ludzi w triathlonie nie brakuje. Łączy ich, nas pasja. Wszyscy kochają pływanie, jazdę na rowerze i bieganie... My chcemy zrobić krok dalej. W Czytelni Triathlon Energy poczytacie o ciekawych ludziach triathlonu, ich przygotowaniach, ale także zainteresowaniach i zawodowych zmaganiach poza triathlonem. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj ciekawe artykuły, a jeżeli jest coś o czym chcielibyście przeczytać napiszcie do nas. Czekamy na Wasze sygnały na redakcja(at)TriathlonEnergy.pl

06.04.2018 877

Triathlon na Spitsbergenie? Czemu nie!

Mówi o sobie, że ciałem obdzieliłaby dwie osoby. To jednak nie przeszkodziło jej zadebiutować w triathlonie. Spodobało jej się tak bardzo, że zorganizowała triathlon wspak na Spitsbergenie. Najpierw bieg, później rower i na końcu pływanie, a raczej przedzieranie się przez lód. W stacji polarnej, gdzie pracuje wzięła także ślub. Po powrocie do Polski ma już zaplanowany kalendarz startów.

18.03.2018 2163

Magiczna ulotka, która zmieniła moje życie

Otwieram oczy. Błękit nade mną. Błękit pod. Na środku ja. Mała istota. Czuje się jakbym była zawieszona pomiędzy niebem a piekłem. Nurzam się w wielkim błękicie. Ciepła woda pieści moje ciało, koi zmysły... I nagle, jak przez ścianę dociera do mnie głośne odliczanie: 10, 9, 8... O Boże, czy to już? – pytam przerażona.

17.03.2018 1500

Klaudia i Darek: Wierzymy w siłę marzeń

Niczego w życiu nie żałują. O porażce mówią, że jest drugą stroną sukcesu. Ciężko pracują mimo przeciwności. Wychowują wspólnie trójkę dzieci, znajdują czas na treningi do triathlonu oraz pracę. Jeśli im czegoś brakuje sięgają po to. Uczą się tego. Wierzą w marzenia i dążą do nich krok, po kroku. Kochają pomagać innym ludziom. Klaudia i Darek Rzepeccy to para jakich mało. Tegoroczni ambasadorowie Triathlon Energy 2018.

09.03.2018 1397

Będę na mecie czekał na Ciebie z piwem

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #lidzbark welski

Palił papierosy, pił alkohol, męczył się przy wiązaniu butów. Jadł to co mu wpadło w ręce. Ważył dużo za dużo, a jednak zdecydował się na czyste szaleństwo. Wystartował w triathlonie na dystansie ½ Ironmana. Czy warto było i jak do tego doszło?

15.02.2018 1561

Joanna Pałysa kobieta w połowie z żelaza, a w połowie z Marka

Urodzona akrobatka, ukształtowana przez wiatr, na studiach została instruktorem aerobiku, a z narzeczonym chodziła na siłownię. Potem ślub, podróż po w Andy, dwoje dzieci i mąż owładnięty nową pasją, triathlonem. A dzisiaj sama jest kobietą z żelaza.

26.01.2018 3216

Jakub Czaja: Kobiety są bardziej zacięte i twardo dążą do celu

  Trener mówił o nim: "to nie był talent, ale ciężka praca". Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku. Wspiął się wysoko. Dziś doświadczeniem i wiedzą dzieli się z podopiecznymi, którzy odwdzięczają mu się dobrymi wynikami. Magdalena Gintowt-Dziewałtowska odpytuje Jakuba Czaję niegdyś reprezentantem Polski w lekkiej atletyce, dziś m.in. triathlonistę amatora, trenera, dietetyka.

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator