Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
19.07.2021 138

Maciej Chmura wygrywa połówkę w Bełchatowie!

Maciej Chmura okazał się najlepszy na dystansie 1/2 IM w Bełchatowie podczas trzeciej edycji LOTTO Triathlon Energy 2021. Najlepszą Panią na dystansie 1/2 IM okazała się Aleksandra Duda z Politechniki Gdańskiej.

17.07.2021 567

Bełchatów LOTTO Triathlon Energy już w niedzielę!

##CZASnaCIEBIE, #Bełchatów, #triathlon

Po ponad miesięcznej przerwie powraca rywalizacja w cyklu LOTTO Triathlon Energy 2021. Trzeci przystanek cyklu zaplanowano w Bełchatowie. Pływanie w zbiorniku Słok, trasa rowerowa w kierunku centrum miasta i bieg ulicami Bełchatowa z metą na placu Narutowicza. 

14.07.2021 667

Bełchatów LOTTO Triathlon Energy - ważne informacje przed startem

Przedstawiamy ważne informacje przed startem Bełchatów LOTTO Triathlon Energy, prosimy o uważną lekturę. 

24.08.2020 866

Filmowa relacja z Bełchatowa!

##CZASnaCIEBIE, #Bełchatów

To trzeba zobaczyć! Filmowa relacja z pierwszej imprezy triathlonowej, czyli LOTTO Triathlon Energy w Bełchatowie. Zapraszamy!

19.07.2020 1666

Pełne emocji ściganie w Bełchatowie, ruszył cykl LOTTO Triathlon Energy

##CZASnaCIEBIE, #Bełchatów

Pierwsza impreza LOTTO Triathlon Energy - wreszcie - zakończona. Po trudnym dla wszystkich okresie związanym z pandemią koronawirusa, miłośnicy triathlonowego ścigania spotkali się po kilku miesiąsach przerwy w Bełchatowie. To był niezwykle pasjonujący dzień, pełen emocji i zwrotów akcji. Na starcie zameldowała się bardzo mocna grupa zawodników, która udowodniła, że mimo "kwaratanny", nikt nie próżnował. 

16.07.2020 1550

Startuje LOTTO Triathlon Energy! W Bełchatowie zapowiada się mocne ściganie!

##CZASnaCIEBIE, #Bełchatów

Bełchatów LOTTO Triathlon Energy już w najbliższą niedzielę 19 lipca. Po zamrożeniu sportu to pierwsza impreza, piątej, jubileuszowej edycji cyklu. W Bełchatowie zapowiada się bardzo mocne ściganie. Na dystansie 1/4 IM na liście startowej wśród mężczyzn Łukasz „Kalach” Kalaszczyński, Robert „Wilku” Wilkowiecki i Maciej Chmura.

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator